Anna Krysińska

lek. med. Anna Krysińska

Ginekologia, Położnictwo

Dr Anna Krysińska ukończyła studia na wydziale lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku w 2009 roku. Po odbyciu stażu w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Białymstoku w latach 2009 – 2010 rozpoczęła szkolenie specjalizacyjne w ramach rezydentury w dziennie ginekologii i położnictwa. Równocześnie rozpoczęła studia doktoranckie na Akademii Medycznej w Białymstoku. Jest członkiem polskiego towarzystwa ginekologicznego. W 2012 roku odbyła szkolenie w dziedzinie medycyny...


Informacje o lekarzu:

Dr Anna Krysińska ukończyła studia na wydziale lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku w 2009 roku. Po odbyciu stażu w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Białymstoku w latach 2009 – 2010 rozpoczęła szkolenie specjalizacyjne w ramach rezydentury w dziennie ginekologii i położnictwa. Równocześnie rozpoczęła studia doktoranckie na Akademii Medycznej w Białymstoku. Jest członkiem polskiego towarzystwa ginekologicznego.

W 2012 roku odbyła szkolenie w dziedzinie medycyny estetycznej w instytucie Dermedica w Krakowie z zakresu Stosowania botoksu oraz kwasu hialuronowego.

Pani doktor Krysińska dba o to, aby służyć Pacjentom wiedzą na najwyższym poziomie. Uczestniczy w konferencjach i szkoleniach organizowanych przez prestiżowe towarzystwa lekarskie, w tym Polskie Towarzystwo Ginekologiczne. Jej zainteresowania zawodowe skupiają się na zapewnieniu kompleksowej opieki nad ciężarną oraz na diagnostyce prenatalnej. Pacjentki postrzegają panią doktor jako osobę o dużej empatii. Zajmując się leczeniem chorób kobiecych przeprowadza konsultacje medyczne i zabiegi taktownie i z wyczuciem.