dr n. med. Paweł Piekarski

Neurochirurgia

Dr  n. med.  Paweł Piekarski Jestem absolwentem Akademii Medycznej w Białymstoku, ukończyłem Wydział Lekarski w 1995 roku. Specjalizację z neurochirurgii zdobyłem w Klinice Neurochirurgii w Białymstoku, gdzie pracowałem do 2009 roku. W trakcie specjalizacji uzyskałem tytuł doktora nauk medycznych, broniąc rozprawy pt. „Czynniki prognostyczne w samoistnym krwotoku śródmózgowym”. Odbyłem wiele kursów i szkoleń w wiodących ośrodkach chirurgi...


Informacje o lekarzu:

Dr  n. med.  Paweł Piekarski

Jestem absolwentem Akademii Medycznej w Białymstoku, ukończyłem Wydział Lekarski w 1995 roku. Specjalizację z neurochirurgii zdobyłem w Klinice Neurochirurgii w Białymstoku, gdzie pracowałem do 2009 roku. W trakcie specjalizacji uzyskałem tytuł doktora nauk medycznych, broniąc rozprawy pt. „Czynniki prognostyczne w samoistnym krwotoku śródmózgowym”.

Odbyłem wiele kursów i szkoleń w wiodących ośrodkach chirurgii kręgosłupa w Polsce i za granicą. Umiejętności te doskonalę do dziś biorąc udział w kolejnych szkoleniach dotyczących chirurgii kręgosłupa. Zajmuje się leczeniem operacyjnym dyskopatii i patologii spowodowanych zmianami zwyrodnieniowo-przeciążeniowymi w odcinku szyjnym i lędźwiowym kręgosłupa.

Wykonuję pełen zakres operacji, zaczynając od chirurgii jednodniowej (np. nukleoplastyka) kończąc na zabiegach wymagających stabilizacji odcinkowej kręgosłupa.

Zabiegi są wykonywane w szpitalach w Bielsku Podlaskim (I miejsce w rankingu szpitali na Podlasiu) oraz Szpitalu Wojewódzkim w Suwałkach.

Od kilku lat z powodzeniem prowadzę gabinet neurochirurgiczny w Bielsku Podlaskim oraz Białymstoku.

Kontakt z lekarzem:

888 111 122

Placówki medyczne:

Med-Spine Gabinet Neurochirurgiczny . Andrzej Kozłowski, Paweł Piekarski

Med-Spine Gabinet Neurochirurgiczny . Andrzej Kozłowski, Paweł Piekarski

ul. Papieża Jana Pawła II 7
16-400 Suwałki
888 695 209