dr n. med. Krzysztof Sabasiński

Okulistyka

Jestem absolwentem wydziału lekarskiego Akademii Medycznej w Białymstoku. Studia ukończyłem w 1989 roku. Już podczas stażu rozpocząłem pracę w Klinice Okulistycznej w Białymstoku, gdzie pod okiem  prof.Andrzeja Stankiewicza i wspaniałej kadry okulistycznej miałem przyjemność dalszego kształcenia. ...


Informacje o lekarzu:

Jestem absolwentem wydziału lekarskiego Akademii Medycznej w Białymstoku. Studia ukończyłem w 1989 roku. Już podczas stażu rozpocząłem pracę w Klinice Okulistycznej w Białymstoku, gdzie pod okiem  prof.Andrzeja Stankiewicza i wspaniałej kadry okulistycznej miałem przyjemność dalszego kształcenia.

Moimi kierownikami specjalizacji były prof. Alina Bakunowicz-Łazarczyk i doc.Ewa Skrętek, którym zawdzięczam solidne podstawy okulistyczne, pomoc przy pierwszych zabiegach i w pracy dydaktycznej ze studentami.  W doskonaleniu rzemiosła operacyjnego dużą pomoc okazała mi prof.Zofia Mariak, za co serdecznie dziękuję. Dzięki życzliwości prof. Stankiewicza już jako młody okulista, mogłem szkolić się z laseroterapii, a następnie prowadziłem w Klinice Gabinet Laseroterapii Chorób Oczu. Zaangażowanie dydaktyczne i naukowe zaowocowało w 1998 roku obroną pracy doktorskiej. Jej tematem były przyczyny powstawania zaćmy u osób z cukrzycą.

W 2000 roku zdecydowałem się odejść z Kliniki i skoncentrować na rozwoju prywatnej praktyki okulistycznej. Była to najtrudniejsza decyzja w moim życiu. Dzisiaj, z perspektywy czasu, dzięki satysfakcji, jaką daje mi praca w Gabinecie Vision mogę powiedzieć, że tej decyzji nie żałuję.

Placówki medyczne:

VISION Gabinet Okulistyczny dr n. med. Krzysztof Sabasiński specjalista chorób oczu

VISION Gabinet Okulistyczny dr n. med. Krzysztof Sabasiński specjalista chorób oczu

ul. Stary Rynek 2 /102
15-030 Białystok
857414123
662128012