lek. med. Wojciech Nierodziński

Anestezjologia

Tytuł lekarza medycyny uzyskał w 1997 na Akademii Medycznej w ...


Informacje o lekarzu:

Tytuł lekarza medycyny uzyskał w 1997 na Akademii Medycznej w Białymstoku. W 2006 uzyskał tytuł specjalisty w dziedzinie anestezjologii i intensywnej terapii.

Pracował m.in. w Państwowym Szpitalu Klinicznym w BiałymstokuSzpitalach MSWiA w Białymstoku i WarszawieSamodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki  Zdrowotnej w MońkachWojewódzkim Szpitalu Zespolonym im. J. Śniadeckiego w Białymstoku.

Obecnie wraz zespołem pracuje w Szpitalu Powiatowym w Zambrowie.

W latach 2001-2003 pracował w szpitalach klinicznych w Irlandii (Rotunda, Mater Misericordiae, Cappagh Hospital w Dublinie), pogłębiając wiedzę z zakresu anestezjologii, intensywnej terapii i leczenia bólu.

W trakcie przebiegu kariery zawodowej kontynuował edukację z zakresu inwazyjnych metod leczenia bólu w czołowych klinikach brytyjskich, m.in. Guy’s hospital i St. Thomas’ hospital w Londynie, Wielka Brytania.

Od 9 lat zajmuje się leczeniem bólu przewlekłego i ostrego w Polsce, głównie w województwie podlaskim. W kwietniu roku 2010 wykonał jako pierwszy na Podlasiu (SP ZOZ w Mońkach) zabieg termolezji w obrębie obwodowego układu nerwowego. Pod koniec roku 2010 wykonał zabieg uwalniania korzeni nerwów rdzeniowych w odcinku lędźwiowym kręgosłupa metodą nieoperacyjną, natomiast w roku 2011 rozpoczął wykonywanie zabiegów termolezji śródstawowej jako jeden z pierwszych w Polsce. W 2018 roku obronił rozprawę doktorską pt.: „Efekt i skuteczność metody termolezji pulsacyjnej monopolarnej w leczeniu bólu przewlekłego u kobiet z osteoartrozą stawu kolanowego”, otrzymując tytuł dr n. med. Jest autorem prac i wykładów poświęconych tematyce inwazyjnych metod leczenia bólu i anestezji regionalnej.

Dr Nierodziński w swoim gabinecie leczenia bólu zajmuje się leczeniem migrenbólów głowykręgosłupa oraz przewlekłego bólu pourazowego i innych zespołów bólowych. Przeprowadza zabiegi termolezjineuromodulacji, a także przy użyciu innych metod leczenia bólu.

Obecnie w gabinecie leczenia bólu w Białymstoku dr Wojciech Nierodziński zajmuje się leczeniem różnych zespołów bólowych. Między innymi wykonuje zabiegi termolezjineuroplastykineuromodulacji oraz inne procedury zwalczające ból.

 

Placówki medyczne:

Poradnia Leczenia Bólu dr Wojciech Nierodziński

Poradnia Leczenia Bólu dr Wojciech Nierodziński

ul. 1000-Lecia PP 10A /64
15-111 Białystok
538448444