optyk-jozef-malinowski-bielsk-podlaski

Centrum Medyczne Optyk Józef Malinowski. Bielsk Podlaski

Optometria

Zapraszamy do Salonu Optycznego, położonego przy ulicy Mickiewicza 58/12 w Bielsku Podlaskim. W nowe stulecie wkroczyliśmy jako prywatny salon, świadczący usługi optyczne na najwyższym poziomie. Słyniemy z wykorzystywania najlepszych materiałów i rzetelności wykonywanej pracy. Salon optyczny J. Malinowski otwarty został w 1990 roku, a jego założyciel pracował w branży wówczas...


Informacje o placówce:

Zapraszamy do Salonu Optycznego, położonego przy ulicy Mickiewicza 58/12 w Bielsku Podlaskim.


W nowe stulecie wkroczyliśmy jako prywatny salon, świadczący usługi optyczne na najwyższym poziomie. Słyniemy z wykorzystywania najlepszych materiałów i rzetelności wykonywanej pracy.

Salon optyczny J. Malinowski otwarty został w 1990 roku, a jego założyciel pracował w branży wówczas już od 30 lat. W nowe stulecie wkroczyliśmy jako prywatny salon świadczący usługi optyczne na najwyższym poziomie w doborze materiałów i rzetelności wykonanej pracy. Nasze bogate doświadczenie i fachowa wiedza pozwala na profesjonalne doradztwo i spełnianie najtrudniejszych nawet wymagań Klientów.

Duży wybór okularów, atrakcyjne ceny oraz miła i fachowa obsługa sprawią, iż zakupy w naszym salonie będą dla Państwa mile spędzonym czasem.


Wszystkie oferowane Państwu w naszej firmie produkty - szkła, oprawy okularowe, soczewki i inne akcesoria pochodzą od renomowanych producentów oraz posiadają stosowne gwarancje i atesty.

Oferujemy okulary znanych marek: VOGUE, RAY BAN, EMPORIO ARMANI, VERSACE,I, OAKLEY

W salonie oferujemy również profesjonalne badanie wzroku przeprowadzone przez doświadczonego optometrystę – specjalistę optometrii klinicznej. Określimy odpowiednią korekcję okularową oraz dobierzemy soczewki kontaktowe.

PROPONUJEMY PAŃSTWU:

  • szeroki wybór markowych okularów korekcyjnych oraz przeciwsłonecznych,
  • soczewki kontaktowe
  • akcesoria (płyny do pielęgnacji soczewek kontaktowych, - etui okularowe, ściereczki czyszczące, łańcuszki okularowe i inne)

Zostaliśmy wyróżnieni znakiem jakości Lider Kontaktologii 2015


PUNKT PRZYJĘĆ
ul. Jagiellońska 32 (przychodnia)
17-100 Bielsk Podlaski
tel. 603 57 15 55

Adres:

ul. Mickiewicza 58 /12
17-100 Bielsk Podlaski

Brak mapy do wyświetlenia

Kontakt z nami:

857305565

605358789

email: salon@eliteoptyk.pl

http://www.optykbielsk.pl