centrum-zdrowia-bialystok

Centrum Medyczne Centrum Zdrowia Bialystok

Fizjoterapia, Rehabilitacja medyczna

Kiedy otwieraliśmy nasz gabinet w 2016 roku, naszą intencją było zapewnienie najlepszych dostępnych na rynku usług rehabilitacyjnych naszym pacjentom za niewygórowaną cenę. Zaczynaliśmy zarówno od budowania zespołu profesjonalnych fachowców, jak i najnowszej generacji sprzętu rehabilitacyjnego. Do każdego pacjenta podchodziliśmy indywidualnie starannie przeprowadzając z nim wywiad po to, by znaleźć ...


Informacje o placówce:

Kiedy otwieraliśmy nasz gabinet w 2016 roku, naszą intencją było zapewnienie najlepszych dostępnych na rynku usług rehabilitacyjnych naszym pacjentom za niewygórowaną cenę. Zaczynaliśmy zarówno od budowania zespołu profesjonalnych fachowców, jak i najnowszej generacji sprzętu rehabilitacyjnego.

Do każdego pacjenta podchodziliśmy indywidualnie starannie przeprowadzając z nim wywiad po to, by znaleźć najlepszą z możliwych metod poradzenia się z problemem: z bólem, niepełnosprawnością i schorzeniami.

Takie podejście okazało się sukcesem nie tylko naszym, ale przede wszystkim naszych pacjentów. Każdego z nich znamy, wiemy jak mu pomogliśmy, bo wciąż kontaktują się z nami: zasięgają porad, konsultują się, wiedząc że zawsze znajdą tu fachową pomoc i profesjonalną obsługę.

Obecnie nasze Centrum Zdrowia oferuje pełen pakiet usług rehabilitacyjnych otaczając opieką naszych nowych pacjentów i nie zapominając o tych dawnych.

Znajdziecie tu Państwo fachową pomoc, uprzejmość i przytulną atmosferę.

Adres:

ul. Wierzbowa 12
15-743 Białystok

Brak mapy do wyświetlenia

Kontakt z nami:

692829270

email: kontakt.centrumzdrowia@gmail.com

http://centrumzdrowiabialystok.pl