centrum-medycyny-oddechowej

Centrum Medyczne Centrum Medycyny Oddechowej

Alergologia, Alergologia dziecięca, Andrologia, Diagnostyka, Interna, Pulmonologia, Radiologia

Centrum Medycyny Oddechowej to nowoczesna placówka medyczna o profilu pulmonologicznym. Jest to pierwszy tego typu ośrodek w regionie – niepubliczne centrum przygotowane do leczenia pacjentów na choroby układu oddechowego w warunkach ambulatoryjnych z możliwością hospitalizacji planowej.     Obok poradni specjalistycznych dysponujemy nowoczesną bazą diagnostyczną: pełno profilową pracownią badań czynnościowych układu oddechowego, ośrodki...


Informacje o placówce:

Centrum Medycyny Oddechowej to nowoczesna placówka medyczna o profilu pulmonologicznym. Jest to pierwszy tego typu ośrodek w regionie – niepubliczne centrum przygotowane do leczenia pacjentów na choroby układu oddechowego w warunkach ambulatoryjnych z możliwością hospitalizacji planowej.    

Obok poradni specjalistycznych dysponujemy nowoczesną bazą diagnostyczną: pełno profilową pracownią badań czynnościowych układu oddechowego, ośrodkiem rehabilitacji oddechowej i pracownią badań obrazowych. 

Szpital dysponuje trzystanowiskową pracownią snu spełniającą najwyższe światowe standardy Amerykańskiej Akademii Medycyny Snu (American Academy of Sleep Medicine – AASM), salą operacyjną oraz zabiegową. W szpitalu znajdują się komfortowe, jednoosobowe sale z łazienkami, TV i Internetem DSL LAN i WiFi. Wszystkie pomieszczenia Centrum są klimatyzowane i zaopatrzone w wentylację mechaniczną z komputerowym rozdziałem wymiany powietrza. 

Specjalizujemy się w diagnostyce i leczeniu zaburzeń oddychania w czasie snu, chorób płuc tj, przewlekła obturacyjna choroba płuc, astma oskrzelowa, rak płuca, choroby śródmiąższowe płuc, zmiany chorobowe w układzie oddechowym w przebiegu innych chorób.

W naszym Centrum Spotkają się Państwo z profesjonalnym i troskliwym podejściem wszystkich pracowników.

Adres:

ul. Piasta 9 A
15-044 Białystok

Brak mapy do wyświetlenia

Kontakt z nami:

857323078

email: informacja@cmo-med.pl

http://www.cmo-med.pl