medi-kol

Centrum Medyczne Medi-Kol

Alergologia, Dermatologia, Diagnostyka, Endokrynologia, Foniatria, Kardiologia, Kardiologia dziecięca, Laryngologia, Medycyna pracy, Medycyna rodzinna, Neurologia, Neurologia dziecięca, Okulistyka, Ortopedia, Pulmonologia, Reumatologia, Urologia, Wenerologia

Centrum Medyczne Medi-kol to nowoczesna przychodnia zapewniająca kompleksową opiekę lekarza rodzinnego w ramach NFZ oraz dostęp do lekarzy specjalistów.  Szczepienia przeciwko grypie  Zapraszamy do wykonania szczepień...


Informacje o placówce:

Centrum Medyczne Medi-kol to nowoczesna przychodnia zapewniająca kompleksową opiekę lekarza rodzinnego w ramach NFZ oraz dostęp do lekarzy specjalistów. 

Szczepienia przeciwko grypie 

Zapraszamy do wykonania szczepień przeciwko grypie. Szczepienia są zalecane dla wszystkich, a szczególnie – dla kobiet w ciąży, dzieci oraz młodzież, osoby z otyłością, pacjenci z chorobami przewlekłymi, pacjenci palący tytoń.

W tym roku posiadamy  czteroskładnikową szczepionkę aktywną wobec czterech szczepów grypy – A/H1N1, A/H2N3, B/Yamagata, B/Victoria

Cena szczepionki – 35 zł. 

Zapraszamy!


 

Poradnia urologiczna

Z radością informujemy, że od 26 września 2017 otwieramy Poradnię Okulistyczną. Przyjmować będzie Pan doktor Maciej Woźniak, który na co dzień pracuje w Oddziale Urologicznym Szpitala Wojewódzkiego im. Kardynała S. Wyszyńskiego w Łomży

 

Zachęcamy do rejestracji!


 

Narodowy Program Zwalczania Chorób Nowotworowych

Informujemy, że nasza Poradnia Medycyny Rodzinnej bierze udział w Programie Zwalczania Chorób Nowotworowych, organizowanym przez Instytut Gruźlicy i Chorób Płuc w Warszawie.

Program skierowany jest do osób pomiędzy 50 a 70 rokiem życia, które palą min. 1 paczkę papierosów dziennie przez okres 20 lat.

Badanie polega na wykonaniu niskodawkowej tomografii komputerowej klatki piersiowej. Badania wykonują ośrodki w Białymstoku, Ostrołęce oraz w Hajnówce. Skierowanie otrzymać można od lekarza rodzinnego. Dla badań z Programu nie obowiązują limity oraz kolejki zapisów NFZ!!!

Zapraszamy!


 

Poradnia okulistyczna

Z radością informujemy, że od 23 czerwca 2017 otwieramy Poradnię Okulistyczną. Przyjmować będzie Pani Doktor Ewa Wasiluk, która na co dzień pracuje w Klinice Okulistyki Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Białymstoku.

Zachęcamy do rejestracji!


 

Poradnia Medycyny Rodzinnej

Wciąż trwają zapisy do Poradni Medycyny Rodzinnej!
Przyjmuje dr Jolanta Rusiłowicz (specjalista pediatrii, specjalista endokrynologii) oraz dr Adam Boruch (rez. medycyny rodzinnej).

Adres:

ul. Witosa 3A/5
18-500 Kolno

Brak mapy do wyświetlenia

Kontakt z nami:

862623333

883023333

email: medikolno@wp.pl

medi-kol.pl