centrum-medyczne-doktor-siwik

Centrum Medyczne Centrum Medyczne Doktor Siwik

Interna

Doktor Siwik Medyczne Centrum to placówka zajmująca się nowoczesnymi metodami profilaktyki i leczenia m. in. miażdżycy, choroby wieńcowej, przewlekłego niedokrwienia kończyn dolnych, boreliozy, astmy, chorób z autoagresji. Na nasze doświadczenie składa się wiele lat pracy z chorymi, którzy zwrócili się do nas o pomoc i nam zaufali. Możemy poszczycić się największą liczbą przeprowadzonych zabiegów, co stawia nas pod tym względem na pierwszym miejscu wśród ...


Informacje o placówce:

Doktor Siwik Medyczne Centrum to placówka zajmująca się nowoczesnymi metodami profilaktyki i leczenia m. in. miażdżycy, choroby wieńcowej, przewlekłego niedokrwienia kończyn dolnych, boreliozy, astmy, chorób z autoagresji.

Na nasze doświadczenie składa się wiele lat pracy z chorymi, którzy zwrócili się do nas o pomoc i nam zaufali.

Możemy poszczycić się największą liczbą przeprowadzonych zabiegów, co stawia nas pod tym względem na pierwszym miejscu wśród placówek tego typu kraju.

Terapie stosowane w naszej placówce:

Chelatacja EDTA: Chelatacja jest nieoperacyjną metodą leczniczą rozpuszczającą blaszki miażdżycowe w naczyniach krwionośnych i jak dotychczas jedyną metodą eliminującą źródło wolnych rodników

W organizmie EDTA nie zmienia swej postaci, a jedynie łączy jony szkodliwych metali, które dostają się do organizmu wraz z zanieczyszczonym powietrzem, wodą, pożywieniem. Chelatacja usuwając cząsteczki metali ciężkich zdecydowane zmniejsza ilości wytwarzanych za ich pośrednictwem wolnych rodników. Kuracja powoduje OCZYSZCZENIE naczyń krwionośnych ze złogów lipidowo-cholesterolowych, ponieważ usuwając z blaszek miażdżycowych wapń, powoduje ich płynne rozpuszczanie się. Liczne badania wykazały pozytywny efekt terapii chelatowej na stan oraz drożność naczyń krwionośnych oraz na przepływ krwi, zarówno przez małe, jak i przez duże naczynia krwionośne.

Ozonoterapia: Jesteśmy jednym z pierwszych ośrodków medycznych, który stosuje terapię ozonową w leczeniu wielu chorób.

Długoletnie doświadczenie pozwoliło opracować autorskie metody leczenia takich dolegliwości jak astma, borelioza, miażdżyca uogólniona i zarostowa kończyn dolnych, choroby o podłożu alergicznym, wirusowe zapalenie wątroby, zwłaszcza o charakterze przewlekłym, opryszczka wargowa. Jako jedni z nielicznych w Polsce podajemy ozon bezpośrednio do żyły w formie zastrzyku. Ze względu na precyzję i szybkość dotarcia do organizmu daje metoda ta daje dużo lepsze wyniki terapeutyczne i wymaga mniej aplikacji w porównaniu z autohematoterapią czy ozonowymi wlewami dożylnymi.

Wlewy z witaminy C: Witamina C wzmacnia układ odpornościowy i walczy z wieloma groźnymi chorobami. W naszej placówce stosujemy terapię dożylną dużymi dawkami witaminy C, która jest stosowana m. in. jako terapia wspomagająca w leczeniu boreliozy, wirusowego zapalenia wątroby, nowotworów.

Adres:

ul. Św. Jerzego 43 /28
15-349 Białystok

Brak mapy do wyświetlenia

Kontakt z nami:

857449797

604450000

email: dariusz.siwik@wp.pl

http://www.doktorsiwik.pl