familijne-centrum-medyczne

Centrum Medyczne Familijne Centrum Medyczne

Chirurgia, Chirurgia dziecięca, Endokrynologia, Endokrynologia dziecięca, Gastrologia, Gastrologia dziecięca, Ginekologia, Hematologia, Hematologia dziecięca, Immunologia, Interna, Kardiologia, Kardiologia dziecięca, Onkologia, Onkologia dziecięca, Ortopedia, Ortopedia dziecięca, Pediatria, Rehabilitacja medyczna, Urologia, Urologia dziecięca

Familijne Centrum Medyczne to miejsce, w którym każdy może liczyć na specjalistyczną pomoc. To wyjątkowa przestrzeń, w której łączą się oczekiwania pacjentów, ich problemy zdrowotne, z którymi się do nas zwracają, z najwyższej klasy specjalistami wyposażonymi w nowoczesny sprzęt i aparaturę. Jednak przede wszystkim FCMed to miejsce, w którym pełne zrozumienie potrzeb pacjenta, wrażliwość, poszanowanie jego godności i prywatności stanowią nasze DNA i naszego całego personelu. Jesteśmy centrum ...


Informacje o placówce:

Familijne Centrum Medyczne to miejsce, w którym każdy może liczyć na specjalistyczną pomoc. To wyjątkowa przestrzeń, w której łączą się oczekiwania pacjentów, ich problemy zdrowotne, z którymi się do nas zwracają, z najwyższej klasy specjalistami wyposażonymi w nowoczesny sprzęt i aparaturę. Jednak przede wszystkim FCMed to miejsce, w którym pełne zrozumienie potrzeb pacjenta, wrażliwość, poszanowanie jego godności i prywatności stanowią nasze DNA i naszego całego personelu. Jesteśmy centrum medycznym, w którym dbamy o zdrowie pacjentów w każdym wieku – dzieci, dorosłych, seniorów.

Familijne Centrum Medyczne powstało z inicjatywy Fundacji „Pomóż Im”, która prowadzi pierwsze w północno – wschodniej Polsce Domowe Hospicjum dla Dzieci. Choć FCMed jest placówką niepubliczną, nie działa dla zysku. Cały dochód jest bowiem przekazywany na rzecz podopiecznych Fundacji​.

Familijne Centrum Medyczne to ponad 700 m2 komfortowej przestrzeni, w której znajdują się gabinety lekarskie, Ośrodek Rehabilitacji im Sue Ryder dla dzieci i dorosłych, sala zabiegowa z pokojem wypoczynkowym, specjalistyczne gabinety terapeutyczne: magnetoterapii, światłolecznictwa, laseroterapii, elektroterapii, ultradźwięków oraz pracownie diagnostyczne, w których wykonywane są badania: USG, gastroskopii i kolonoskopii dzieci i dorosłych, ECHO serca, badania Holtera, EKG.

FCMed to również poradnie specjalistyczne, w których przyjmują lekarze o bogatym doświadczeniu zawodowym i szerokim spektrum wiedzy.

Jednocześnie, Familijne Centrum Medyczne prowadzi bezpłatną opiekę medyczną nad wszystkimi podopiecznymi domowego Białostockiego Hospicjum dla Dzieci i ich Rodzinami.

Korzystając z usług FCMed stajesz się Darczyńcą!

Adres:

ul. Ciołkowskiego 88J
15-545 Białystok

Brak mapy do wyświetlenia

Kontakt z nami:

85 677 70 22

663 129 009

email: rejestracja@fcmed.pl

https://fcmed.pl/