mgr Edyta Zdanuczyk-Żera

Psychologia, Psychoterapia

Nazywam się Edyta Zdanuczyk-Żera. Jestem psychologiem, certyfikowanym specjalistą psychoterapii uzależnień (certyfikat nr 1764) oraz psychoterapeutą.     Czym jest dla mnie psychoterapia i z kim pracuję?     Psychoterapia jest dla mnie drogą spotykania się z samym sobą a pomocna jest w tym relacja z terapeutą. Każdy człowiek jest skarbem o ogromnej wartości. Pragnę aby to zauważył i uznał. Pracuję w oparciu o zasoby, z zastosowanie...


Informacje o lekarzu:

Nazywam się Edyta Zdanuczyk-Żera. Jestem psychologiem, certyfikowanym specjalistą psychoterapii uzależnień (certyfikat nr 1764) oraz psychoterapeutą.
     Czym jest dla mnie psychoterapia i z kim pracuję?
     Psychoterapia jest dla mnie drogą spotykania się z samym sobą a pomocna jest w tym relacja z terapeutą. Każdy człowiek jest skarbem o ogromnej wartości. Pragnę aby to zauważył i uznał. Pracuję w oparciu o zasoby, z zastosowaniem między innymi metafor. Specjalizuję się głównie w pracy z osobami uzależnionymi, współuzależnionymi i DDA. Prowadzę terapię indywidualną, grupową, par oraz rodzin. Dodatkowym obszarem zawodowym, który sobie bardzo cenię i lubię jest praca jako trener.
     Gdzie stale zdobywam doświadczenie zawodowe?
     Doświadczenie zawodowe zdobywałam i nadal zdobywam między innymi w Samodzielnym Publicznym Psychiatrycznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Choroszczy oraz w Ośrodku dla osób pokrzywdzonych przestępstwem. Współpracuje również między innymi od 3 lat z Gminą w Dobrzyniewie Dużym prowadząc punkt konsultacyjny dla osób uzależnionych i członków ich rodzin a od 4 lat z PCK jako trener umiejętności miękkich.
     Od kogo się nieustannie uczę?
     Studiowałam na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Specjalizację z obszaru uzależnień ukończyłam w Szkole Terapeutów Uzależnień rekomendowanej przez PARPA, zaś z obszaru psychoterapii w Polskim Instytucie Ericksonowskim. Odpowiedzialnie wykonuję swój zawód dlatego systematycznie podnoszę swoje kompetencje poprzez udział w warsztatach i konferencjach z obszaru psychoterapii. Jestem pod stałą superwizją u superwizora z Polskiego Instytutu Ericksonowskiego.

Kontakt z lekarzem:

661972788

edyta.zdanuczyk@wp.pl

Placówki medyczne:

Ars Medica  Specjalistyczna Spółdzielnia Lekarska

Ars Medica Specjalistyczna Spółdzielnia Lekarska

ul. Kolejowa 16
15-701 Białystok
856513581