ars-medica-specjalistyczna-spoldzielnia-lekarska

Centrum Medyczne Ars Medica Specjalistyczna Spółdzielnia Lekarska

Choroby zakaźne, Diabetologia, Gastrologia, Hepatologia, Interna, Kardiologia, Laryngologia, Medycyna nuklearna, Medycyna pracy, Neurologia, Okulistyka, Onkologia, Ortopedia, Psychiatria, Psychologia, Pulmonologia, Radiologia

 Jest nam niezmiernie miło, iż wzbudziliśmy Państwa zainteresowanie naszą ofertą i zdecydowaliście się Państwo odwiedzić naszą witrynę internetową, by dowiedzieć się szczegółów.      "Ars Medica" jest przychodnią przyjazną pacjentowi. Nasza Spółdzielnia Lekarska to niepubliczny zakład służby zdrowia świadczący usługi medyczne na rzecz mieszkańców województwa podlaskiego. Dogodna lokalizacja - w pobliżu dworca PKP i PKS - umożliwia bez...


Informacje o placówce:

 Jest nam niezmiernie miło, iż wzbudziliśmy Państwa zainteresowanie naszą ofertą i zdecydowaliście się Państwo odwiedzić naszą witrynę internetową, by dowiedzieć się szczegółów.
      "Ars Medica" jest przychodnią przyjazną pacjentowi. Nasza Spółdzielnia Lekarska to niepubliczny zakład służby zdrowia świadczący usługi medyczne na rzecz mieszkańców województwa podlaskiego. Dogodna lokalizacja - w pobliżu dworca PKP i PKS - umożliwia bezproblemowe dotarcie do nas, zarówno mieszkańcom Białegostoku, jak i okolicznych miejscowości.

      Mamy olbrzymie doświadczenie w zaspokajaniu potrzeb ludności w zakresie usług medycznych, gdyż działamy na rynku już od 15 lat. Przychodnia "Ars Medica" rozpoczęła działalność 1 października 1990 r. Od początku swego założenia szczyci się wysoką jakością oferowanych usług, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom zarówno pacjentów indywidualnych, jak i zbiorowych. Z naszych usług korzysta rzesza pacjentów nie tylko z województwa podlaskiego, ale z całego kraju oraz zagranicy.
      Sukces osiągnięty na rynku usług medycznych zawdzięczamy zatrudnionej w naszej Przychodni najlepszej kadrze medycznej: profesorom, docentom oraz ordynatorom oddziałów szpitali i białostockich klinik. Są oni przedstawicielami wszystkich specjalności lekarskich. Ponadto proponujemy usługi psychologów i neuropsychologa.
      Dodatkowo oferujemy także wizyty w domu pacjenta (po wcześniejszym umówieniu się drogą telefoniczną lub mailową), masaż leczniczy oraz szeroki wachlarz usług niezbędnych do prawidłowego zdiagnozowania pacjenta, takich, jak: diagnostyka laboratoryjna, rezonans magnetyczny, tomografia komputerowa, USG zwykłe i Dopplera, EKG , Echo serca i wiele innych.
Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Staramy się, aby wachlarz naszych usług był jak najszerszy, gdyż zależy nam zarówno na zadowoleniu, jak i na zdrowiu naszych pacjentów. Dlatego też stale poszerzamy zakres wykonywanych przez nas badań.

Wszystkie badania wykonujemy bez skierowania, wystawiamy druki zwolnień lekarskich, a leki przez nas wypisywane są refundowane przez kasy chorych.

Pacjetom wystawiamy faktury VAT, a proces leczenia udokumentowany jest w historii choroby.

Specjalizacje medyczne:

Adres:

ul. Kolejowa 16
15-701 Białystok

Brak mapy do wyświetlenia

Kontakt z nami:

856513581

email: arsmedica@gazeta.pl

http://www.arsmedica.bialystok.pl