mgr Maciej Maksimowicz

Fizjoterapia, Rehabilitacja medyczna

Fizjoterapeuta, pasjonat aktywności sportowej, głównie futbolu amerykańskiego (Mistrz Polski w futbolu amerykańskim w 2018 roku) oraz sportów siłowych (trójbój siłowy). Specjalizuję się w rehabilitacji ortopedycznej i sportowej. Pomagam wrócić do sprawności osobom z ...


Informacje o lekarzu:

Fizjoterapeuta, pasjonat aktywności sportowej, głównie futbolu amerykańskiego (Mistrz Polski w futbolu amerykańskim w 2018 roku) oraz sportów siłowych (trójbój siłowy). Specjalizuję się w rehabilitacji ortopedycznej i sportowej. Pomagam wrócić do sprawności osobom z problemami przeciążeniowymi narządu ruchu, pacjentom po zabiegach operacyjnych oraz osobom z przewlekłymi zespołami bólowymi. Moje specjalizacje:

  • Fizjoterapeuta (PWZ65830), technik masażysta.

Świadczone usługi:

  • Rehabilitacja kręgosłupa – dyskopatia, rwa kulszowa, barkowa, udowa, rehabilitacja po operacji kręgosłupa, rehabilitacja wad postawy.
  • Terapia zmian bólowych i zaburzeń funkcji układu ruchu np. mobilizacja zakresów ruchomości po złamaniach, diagnostyka i terapia zespołów bólowych kręgosłupa, stawów obwodowych, mięśni.
  • Rehabilitacja przeciążeń sportowych np. terapia zespołów bólowych, trening funkcjonalny, ocena ryzyka kontuzji, masaż sportowy.

Placówki medyczne:

Topmed S.C. Centrum Medyczne

Topmed S.C. Centrum Medyczne

ul. Wojskowa 4 /17
15-270 Białystok
513901790