Informacje o placówce:

Tworzymy nowoczesne Centrum Medyczne i naszą misją jest profesjonalna i kompleksowa pomoc Pacjentom. Zdrowie to priorytet, dlatego razem z całym zespołem specjalistów zapewniamy opiekę na najwyższym poziomie. Nasza prywatna przychodnia zlokalizowana jest w samym centrum miasta.

Co nas wyróżnia

“Największy błąd w leczeniu ciała ludzkiego polega na tym, że lekarze nie znają całości. Żadna część nie będzie zdrowia, dopóki całość nie będzie zdrowa.” Kierując się słowami Platona, greckiego filozofa, w Centrum Medycznym TopMed do Pacjenta podchodzimy w sposób holistyczny. Jego dolegliwość zdrowotną rozpatrujemy wielotorowo i zawsze staramy się zastosować najlepsze środki i metody leczenia. Każdy Pacjent to odrębny i nowy przypadek, dlatego do każdego podchodzimy indywidualnie. Jesteśmy fachowcami w swojej dziedzinie i zdajemy sobie sprawę ze złożoności ludzkiego organizmu.

W TopMed zapewniamy wszystkim Pacjentom opiekę i system leczenia na najwyższym poziomie. Potrafimy sprostać wymaganiom naszym najbardziej wymagającym Klientom. To całościowe, profesjonalne i złożone podejście sprawia, że jesteśmy wyjątkowi, a nasi Pacjenci doceniają nasz wysiłek i z uśmiechem odwiedzają Centrum Medyczne. Białystok idzie z duchem czasu i  w wirze codziennego spraw i obowiązków zapominamy o własnym zdrowiu. Zwolnij, pomyśl o sobie i odwiedź nas.

Prywatna przychodnia TopMed to zespół profesjonalistów

Dzięki wykwalifikowanemu sztabowi tworzymy dla Ciebie zgrany zespół profesjonalistów. Nasz zawód jest pasją, którą wykonujemy z ogromnym zaangażowaniem i najwyższą starannością. Nieustannie poszerzamy swoją wiedzę, biorąc udział w szkoleniach oraz konferencjach naukowych.

Oprócz wiedzy i umiejętności zawód lekarza wymaga również umiejętności pracy z drugim człowiekiem i wsłuchiwania się w jego potrzeby. W prywatnej przychodni zadbamy o Twoje zdrowie, komfort psychiczny oraz dobre samopoczucie. Nasze Centrum Medyczne to specjaliści z zakresu ortopedii, chirurgii, kardiologii, pediatrii oraz immunologii.

Kardiolodzy bacznie nasłuchują rytmu pracy Twojego serca i dbają o jego nienaganną kondycję. Pediatrzy rozumieją dzieci i doskonale się z nimi porozumiewają, dzięki czemu wizyta i badania przebiegają w przyjaznej, spokojnej atmosferze. Specjaliści chorób układu kostno – stawowego wykonają profesjonalne USG, co pozwala dokładnie zdiagnozować dolegliwość. Chirurdzy z niezwykłą precyzją przeprowadzają bezpieczne zabiegi, a immunolodzy dbają o nienaganną odporność organizmu.

W trosce o Pacjentów

Centrum Medycznym TopMed jesteśmy nastawieni na leczenie, ale również działanie prewencyjne. Stąd nasza szeroka oferta badań, które pomogą w przewidzeniu problemu zdrowotnego i zapobiegną jego rozwojowi.

Nasze centrum wyposażone jest w najwyższej jakości sprzęt, dzięki któremu możemy wykonywać nawet te najbardziej złożone badania. Jesteśmy spokojni, ponieważ wiemy że pracujemy na najlepszej aparaturze, która nie zawodzi i sprawdza się w każdej sytuacji. Tak nowocześnie wyposażona poradnia cieszy się dobrą opinią wśród Pacjentów. A zdanie naszym Pacjentów jest dla nas najważniejsze.

Trzymaj rękę na pulsie

Często przeceniamy swoje zdrowie i lekceważymy sygnały jakie wysyła nam organizm. Odwlekamy wizytę u lekarza i czekamy, aż problem zdrowotny zniknie sam. Ludzki ustrój jest tak zaprogramowany, by samoistnie walczyć i bronić się w sytuacji zagrożenia, jednak czasem to nie wystarcza i konieczna jest konsultacja z lekarzem. Im szybciej zareagujemy na dolegliwość i zaczniemy ją zwalczać, tym większe prawdopodobieństwo rychłego powrotu do pełni zdrowia.

prywatnej przychodni TopMed jesteśmy dla Ciebie i zapewniamy Ci pełne bezpieczeństwo, ale to Ty musisz trzymać rękę na pulsie i wykonać pierwszy krok, umawiając się na pierwszą wizytę.

Zadbamy o siebie i Twoich bliskich

Z racji, iż w naszym Centrum Medycznym zajmujemy się leczeniem dorosłych oraz dzieci, kompleksowo możemy zadbać o całą Twoją rodzinę. Prowadząc dokładną dokumentację, mamy na bieżąco wgląd w historię leczenia, dzięki czemu radzimy sobie z wszelkimi problemami.

Rozumiemy, że rodzina jest priorytetem, dlatego robimy wszystko, by sprostać wyzwaniom w każdej sytuacji. Podkreślamy fakt, iż dbamy o Pacjentów kompleksowo, co oznacza, że kondycja psychiczna jest tak samo istotna jak zdrowie fizyczne. Dlatego właśnie nasza opieka medyczna obejmuje także troskę o formę psychiczną, pełne wsparcie i mobilizację w trudnych momentach. Razem przezwyciężymy wszelkie trudności i znajdziemy najlepsze z możliwych rozwiązań.

Do zobaczenia w Centrum Medycznym TopMed!

Zaufaj nam i powierz Swoje zdrowie w nasze ręce. Zadbamy o Ciebie i dołożymy wszelkich starań, byś mógł, Drogi Pacjencie, cieszyć się nienaganną kondycją zdrowotną i pełnią sił witalnych. Kompleksowa i profesjonalna troska o człowieka to właśnie TopMed – prywatna przychodnia. Białystok znalazł się w pierwszej dziesiątce najszybciej rozwijających się miast w Polsce. Jesteśmy dumni, że możemy pracować właśnie tu i pomagać naszym Pacjentom.

Adres:

ul. Wojskowa 4 /17
15-270 Białystok

Brak mapy do wyświetlenia