vision-gabinet-okulistyczny-dr-n-med-krzysztof-sabasinski-specjalista-chorob-oczu

Gabinet Lekarski VISION Gabinet Okulistyczny dr n. med. Krzysztof Sabasiński specjalista chorób oczu

Okulistyka

GABINET OKULISTYCZNY VISION powstał w 1992 roku. Od początku działalności staram się kłaść szczególny nacisk na rzetelność przeprowadzanej diagnostyki i terapii, aby każdy pacjent był w pełni usatysfakcjonowany z poziomu świadczonych usług. Dlatego oprócz doświadczenia oferuję najnowo...


Informacje o placówce:

GABINET OKULISTYCZNY VISION powstał w 1992 roku. Od początku działalności staram się kłaść szczególny nacisk na rzetelność przeprowadzanej diagnostyki i terapii, aby każdy pacjent był w pełni usatysfakcjonowany z poziomu świadczonych usług. Dlatego oprócz doświadczenia oferuję najnowocześniejszy sprzęt, który umożliwia szybką diagnostykę wad i chorób oczu. Jakość usług potwierdzona jest licznymi nagrodami, do których należą m.in. Laur Pacjenta 2013 oraz Certyfikat Jakości serwisu ZnanyLekarz.pl przyznany w 2016 oraz 2017 roku.

Dysponuję laserem pozwalającym na leczenie jaskry, retinopatii cukrzycowej i zabezpieczanie zwyrodnień siatkówki.

Ważną grupę moich pacjentów stanowią osoby noszące soczewki kontaktowe. Zajmuję się fachowym doborem soczewek twardych i miękkich, a także zapewniam pacjentom systematyczne kontrole okulistyczne.

Salon Vision Optyka

Oferujemy bardzo szeroki wachlarz soczewek i opraw okularowych renomowanych firm polskich i zagranicznych. Dodatkową propozycję stanowią oprawy markowe – Polaroid, Vogue, Christian Lacroix, Xavier Garcia, Pepe Jeans, Harley Davidson, Guess, Diesel, Tous, Nike, Police, Lee Cooper, Fila, Calvin Klein, Lacoste, Karl Lagerfeld.

Bogata oferta cenowa i różnorodność opraw umożliwiają wybór okularów dla większości klientów.

Realizujemy recepty okularowe dostarczone, jak również przepisane w naszym gabinecie.

W trosce o zadowolenie klientów, doboru korekcji okularowej dokonuje u nas wyłącznie lekarz specjalista chorób oczu. O możliwie najlepszy wybór opraw i soczewek okularowych dba wykwalifikowany personel – dyplomowani optycy i sprzedawcy optyczni.

Wszystkie sprzedawane przez nas okulary posiadają wymagane atesty i są objęte roczną gwarancją oraz serwisem pogwarancyjnym.

W stałej sprzedaży mamy bogaty asortyment soczewek kontaktowych Johnson&Johnson i płynów pielęgnacyjnych w dobrych cenach. Realizujemy zamówienia na soczewki toryczne, konwencjonalne (roczne) i kolorowe. Stali pacjenci korzystają z programów lojalnościowych i kosmetyków dołączanych do zakupionych soczewek.

Ofertę specjalną stanowią soczewki twarde firmy Hecht z systemami pielęgnacyjnymi dla pacjentów z wysokim astygmatyzmem i stożkiem rogówki.

Adres:

ul. Stary Rynek 2 /102
15-030 Białystok

Brak mapy do wyświetlenia

Kontakt z nami:

857414123

662128012

email: visionoptyka@vp.pl

www.gabinetvision.pl